05 aug
Klasszikus gitárosok találkozója
Külföldi kórus is érkezik idén a Klasszikus Gitárosok Debreceni Fesztiváljára. Az érdeklődőket ingyenes koncertekkel várják.
28 júl
FM90: egyetemi küldetés is a nyár legnagyobb bulija
A Campus Fesztivállal teljes az egyetem 3. missziós küldetése – interjú Bács Zoltán kancellárral a Campus Rádióban.
27 júl
A közmédiában a kancellári rendszerről
A Debreceni Egyetemen jelentős előrelépés volt a kancellári rendszer bevezetése – hangsúlyozta Szilvássy Zoltán rektor az M1 műsorában.
27 júl
Felvételi: országosan a második (VIDEÓVAL)
A Debreceni Egyetemre 6278 diák jutott be, ezzel második az országos rangsorban. Az orvos- és egészségtudományi képzési terület továbbra is favorit.
11 júl
Fiatal tudósok támogatása
Százhetven fiatal kutató, köztük a Debreceni Egyetem 19 ifjú kiválósága részesül a Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatói Ösztöndíjában.
A legek klubja
Jól vizsgázott első „tanévében” a Debreceni Egyetem új rendezvényhelyszíne, a HALL. Több mint 80 ezer vendége volt a legújabb közösségi térnek.