Egyetemi tanári kinevezések
Tizennégy új egyetemi tanára van a Debreceni Egyetemnek, olvasható a Magyar Közlöny augusztus 31-i számában.
Professzorok zenéltek a gólyáknak
Véget ért a Debreceni Egyetem gólyatáborának első turnusa. A búcsúzó elsősöket az egyetemi professzorokból álló zenekar köszöntötte.
Nyári Egyetem Kisvárdán
Élelmiszerbiztonságról és egészségiparról volt szó a Kisvárda Közösségi Felsőoktatási Képzési Központ első Kisvárdai Nyári Egyetemén.
yoUDay – köszöntsük együtt a tanévet!
Egyedülálló kezdeményezéssel, sok koncerttel, nagyszabású show keretében indítja az új tanévet a Debreceni Egyetem.
31 aug
Gólyatábor legekkel
Jubileumát ünnepli az ország legnagyobb gólyatábora, mely idén jelentkezési rekordot is döntött 2800 fős résztvevői számával.
30 aug
A magyarral ismerkednek a külföldi hallgatók
Leendő orvosok, fogorvosok és gyógyszerészek a magyar nyelv elsajátításával vágnak neki a Debreceni Egyetemen induló képzéseiknek.
29 aug
A népmese ereje
Hátáron túli gyerekeknek és pedagógusaiknak szervezett népmesetábor és továbbképzést a Debreceni Egyetem hajdúböszörményi kara.
22 aug
Elismerések a nemzeti ünnepen
Az államalapítás évfordulóján rangos kitüntetéseket vehettek át idén is a Debreceni Egyetem oktatói és dolgozói.
19 aug
Életre kelt a Főépület
Több ezren csodálták az öt művész egyedülálló panorámavetítését a Debreceni Egyetem Főépületének homlokzatán.
18 aug
Jubiláló gólyatábor
Tizennégy kar, több mint kétezer gólya, hatszáz szervező és megannyi élmény – lázasan készülődnek a szervezők az idei gólyatáborra.