19 aug
Életre kelt a Főépület
Több ezren csodálták az öt művész egyedülálló panorámavetítését a Debreceni Egyetem Főépületének homlokzatán.
18 aug
Jubiláló gólyatábor
Tizennégy kar, több mint kétezer gólya, hatszáz szervező és megannyi élmény – lázasan készülődnek a szervezők az idei gólyatáborra.
17 aug
Elismert ifjú tudósok
Újabb kitüntetéses doktorokat avatnak a Debreceni Egyetemen. A hazai felsőoktatási intézmények között itt adták át a legtöbb aranygyűrűt.
16 aug
Tanévkezdés a Debreceni Egyetemen
Neptun kód, DEKa-kártya, gólyatábor, beiratkozás, tantárgyfelvétel, tanévnyitó – számtalan teendő vár tanévkezdésig az egyetem első éves hallgatóira.
16 aug
Karnevál: csak sportosan, fiatalosan!
Idén a Kenguru Tánc Sportegyesület csaknem 100 fős tánccsoportja kíséri a Debreceni Egyetem virágkarneváli kompozícióját.
15 aug
Kutatólaborban vakációznak
Vért és agyszöveti mintákat is analizálhatnak a Sántha Kálmán Szakkollégium nyári táborába érkezett középiskolás fiatalok a Debreceni Egyetemen.
12 aug
Ösztöndíj a legjobbaknak
Csaknem 200 millió forint ösztöndíjat nyertek a Debreceni Egyetemről benyújtott sikeres pályaművek az Új Nemzeti Kiválóság Program pályázatain.
11 aug
Könyvtár: közkívánatra ingyenes
Szeptember 1-től megszűnik a könyvtárhasználati díj a DEENK-ben. Az ingyenesség minden egyetemi polgár számára elérhető lesz DEKa kártyával.
05 aug
Klasszikus gitárosok találkozója
Külföldi kórus is érkezik idén a Klasszikus Gitárosok Debreceni Fesztiváljára. Az érdeklődőket ingyenes koncertekkel várják.
28 júl
FM90: egyetemi küldetés is a nyár legnagyobb bulija
A Campus Fesztivállal teljes az egyetem 3. missziós küldetése – interjú Bács Zoltán kancellárral a Campus Rádióban.