Focikupa

2019, február 16 - 09:00

2019. február 16-án a Keresztény Roma Szakkollégiumi Hálózat intézményei barátságos focikupán mérkőztek meg egymással a debreceni Tóth Árpád Gimnázium tornatermében.
A focikupa csoportmérkőzésekkel kezdődött a lelkes szurkolótábor biztatása mellett. A Lippai Balázs Roma Szakkollégium hallgatói nagyszámban képviselték szakkollégiumunkat mind a játékban, mind a szurkolásban. A fiúk nagyon kitartóan és ügyesen játszottak és tanúbizonyságot tettek akaraterőből, küzdésből és a futball iránti tiszteletből. A hallgatói focicsapat küzdését oktatók is segítették, akik szintén beálltak játszani és persze a jókedv sem maradhatott el. Dobogós helyezést nem értünk el, de megmutattuk, hogy barátian is lehet játszani nem mindig a törtetés a fontos. Ezen felül a játékosainkat méltán dicsérhetik a szakkollégium további hallgatói, akikkel jövőre is készülünk a 2020-as Focikupán megmérettetni magunkat szintén Debrecenben.

Nagy Péter