Gyakornoki program - Wáli István Református Cigány Szakkollégium

A munkaerőpiacra való kilépésben több szolgáltatást nyújtunk. A hallgatóink sikeres megjelenést támogatja a gyakornoki program megszervezése és működtetése, valamint a munkaerő-piaci tanácsadás.

Együttműködő partnereink segítségével álláskeresési technikákat tanítunk évi 2 alkalommal, ebben önéletrajz írásra, a motivációs levél összeállítására, egy-egy állásinterjúra készítenek fel a közreműködő tanácsadó szervezet munkatársai.

A gyakornoki program keretében hallgatóinkat elhelyezzük a munkaerőpiacon, amit megfinanszírozunk a szakmai programunk keretében. Ez nem fizetés, de közel kétszerese egy ösztöndíjnak. A gyakornoki program lehetőséget biztosít a hallgatók sikeres megjelenése a munkaerőpiacon, a munkahely kipróbálására, kapcsolatépítésre, valamint munkahelyi szemléletformálásra. A munkahelyek számára pedig azt, hogy megalapozottan dönthessenek egy-egy új munkatársuk alkalmazásáról.

Frissítés dátuma: 2019.09.17.