Mozi

2020, november 18 - 22:45
Hosszú kihagyás, majd sok-sok házon belül leszervezett program után

A szakollégisták végre kimozdulhattak házon kívülre ebben a rendkívüli helyzetben. Mozizni mentünk a Debrecen Pláza Cinema Citybe, hiszen hova máshova, elvégre 4D is csak ott van. A becsületes tolvaj című filmet néztük 4D verzióban. Mint ahogy az a reklám megkezdése előtt gyorsan ki is derült valójában csak 3 dimenzióban élvezhettünk a filmet, hiszen a kép csak 2D-s volt a térbeli hatást nyújtó élményt sajnos ebből a filmből kihagyták. Természetesen a mozgó széksorok az újabbnál újabb filmes effektek valamint az IMAX vászon kárpótoltak ezért a hiányosságért. Maga a film sem okozott csalódást, hozta a kötelezőt. Jól megszokott Lion Nielsen film a tőle már jól ismert csodálatos mindenhez értéssel és akciódús jelenetekkel. Természetesen a happy end volt, ami mindenki számára meghozta a katarzist, győzedelmeskedett az erkölcsi és morális igazság, egy, a valóságtól messze álló, idealizált világban.