Fagotton játszom már több, mint 16 éve. Tanulmányaimat Salgótarjánban kezdtem, majd a budapesti Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskolában folytattam. Ez idő alatt villamosmérnöknek is tanultam az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Karán. Budapesti éveim alatt döntöttem el végleg, hogy zenész leszek, főleg zenésztársaim hatására. A város gazdag zenei élete azóta is visszavonz, így a tanári pályámat is ott szeretném elkezdeni, ha van rá lehetőségem. A tanítás mellett szívesen játszanék szimfonikus zenekarban is, ha lesz rá mód.
A fő hangszerem a fagott, de szívesen foglalkozok más hangszerekkel és műfajokkal is. Mivel fagott-tanárnak készülök, így szinte kötelező jelleggel tanulok furulyán (Blockflötén) is. Szerencsésnek mondhatom magam, hiszen a szakmám egyben a hobbim is, így a szabadidőmben is sokat foglalkozok a zenével. Ismertebb, népszerűbb zenéket szívesen írok át különböző (általában fagott) kamaraformációkra, ezeket már többször adtuk elő utcazene és beltéri koncert keretei között is.
A hangszerelésen kívül szívesen foglalkozok még hangszer-szereléssel is: már többször végeztem kisebb javítási munkákat rosszabb állapotban hozzám került hangszereken. A tanítási gyakorlatom során is fontosnak tartom a gyerekekkel megismertetni a hangszer karbantartási feladatait, valamint hosszú távú terveim között szerepel a fafúvós hangszerész szakma kitanulása is.
Általános iskolában kezdtem el néptáncolni, a népzene és néptánc azóta is az életem fontos részét képezi. Otthon a Nógrád Táncegyüttes utánpótlás csoportjaiban, Debrecenben pedig pár évig a Debreceni Népi
Együttes felnőtt csoportjában táncoltam. Emellett tartottam egyetemi hallgatóknak is amatőr néptánctanfolyamot, de mostanában csak táncházakba járok. Pár éve autodidakta módon tanulok hatlyukú pásztorfurulyán és moldvai kavalon, valamint ha tudok rá időt szakítani, szívesen próbálkozok a háromhúros brácsával is több-, de egyelőre inkább kevesebb sikerrel.