Tisztségviselők

Gonda Lénárd Tisztségviselő  - ÁOK általános orvos
gonda Gonda Lénárd Zoltán, ötödéves orvostanhallgató, 2019-ben kezdte tanulmányait a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán. 2022-ben csatlakozott tagként a Sántha Kálmán Szakkollégiumhoz, ebben az évben koordinátorként, 2023-tól pedig tisztségviselői pozícióból segíti a Szakkolégium munkaját.
Kovács Dániel Tisztségviselő - ÁOK általános orvos
kovács Kovács Dániel, ötödéves orvostanhallgató, 2019-ben kezdte tanulmányait a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán. 2022-ben csatlakozott tagként a Sántha Kálmán Szakkollégiumhoz, ebben az évben már tisztségviselői pozícióban segíti a Szakkolégium munkaját.
Antal Laura Erika Tisztségviselő - ÁOK általános orvos
antal Antal Laura Erika ötödéves orvostanhallgató. Tanulmányait 2019-ben kezdte a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán, ettől az évtől kezdve szakkollégiumi tag. A 2022/23. Tanév 2. Félévétől kezdve koordinátorként, 2023 szeptemberétől pedig tisztségviselőként segíti a szakkollégium munkáját.
Rosa Helena Rubina  Tisztségviselő - ÁOK általános orvos
Rosa Helena Rubina ötödéves orvostanhallgató. Tanulmányait 2019-ben kezdte meg a Debreceni Egyetemen. 2021-ben lett a szakkollégium koordinátora, a 2022/23-as tanévtől kezdve pedig mint tisztségviselő segíti a szakkollégium munkáját.
Lénárt Dorka Tisztségviselő  - ÁOK általános orvos
Lénárt Dorka harmadéves általános orvos szakos hallgató. Tanulmányait 2021-ben kezdte meg, és még ebben az évben csatlakozott a Sántha Kálmán Szakkolégiumhoz. 2023 szeptembere óta tisztségviselőként segíti a szakkoli munkáját.
Tóth Gergely Tisztségviselő - GYTK gyógyszerész
toth Tóth Gergely ötödéves gyógyszerészhallgató. Tanulmányait 2019-ben kezdte az egyetemen. 2021-ben jelentkezett a Sántha Kálmán Szakkollégiumba, 2022-től pedig tisztségviselőként segíti a szakkollégium munkáját.
Harsányi Adrienn Tisztségviselő  - ÁOK általános orvos
Harsányi Adrienn negyedéves orvostanhallgató. Tanulmányait 2019-ben kezdte az egyetemen. 2022-ben lett a Sántha Kálmán Szakkollégium tagja és 2023-tól pedig tisztségviselőként segíti a szakkollégium munkáját.
Székely Mihály Tisztségviselő - ÁOK általános orvos
Székely Mihály ötödéves orvostanhallgató. Tanulmányait 2019-ben kezdte a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán. 2020-ban jelentkezett a Sántha Kálmán Szakkollégiumba, 2021-től kezdve pedig tisztségviselőként segíti a szakkollégium munkáját.