Koordinátorok

Baráth Benjámin Regő Koordinátor - ÁOK általános orvos
Baráth Benjámin Regő hatodéves általános orvos szakos hallgató. Tanulmányait 2018-ban kezdte, még ebben az évben szakkollégiumi tag, majd 2019-től tisztségviselő lett. 2021-től mint elnök, irányította a szakkollégiumot, azonban 2023 szeptembere óta koordinátori feladatokat lát el.
Gerencsér Attila Tibor Koordinátor - ÁOK általános orvos
gerencs Gerencsér Attila Tibor hatodéves orvostanhallgató a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán. 2018-ban kezdte tanulmányait, már ettől az évtől kezdve a Sántha Kálmán Szakkollégium tagja. 2019-től tisztségviselőként, 2023-tól, pedig alelnökként vesz részt a szakkollégiumi tevékenységekben.
Pál Réka Mária Koordinátor - ÁOK általános orvos
Pál Réka Mária VI. évfolyamos orvostanhallgató. 2018 szeptemberében kezdte tanulmányait az egyetemen és ekkortól a Sántha Kálmán Szakkollégium tagja. 2021-től tisztségviselő pozíciót töltött be, 2023 szeptemberétől koordinátorként segíti a szakkoli munkáját.
Hinnah Barbara Koordinátor - ÁOK általános orvos
hinnah

Hinnah Barbara hatodéves orvostanhallgató. A Sántha Szakkolival középsikolában találkozott először, amikor részt vett a szakkoli nyári táborában. 2017-ben kezdte tanulmányait az egyetemen, előbb koordinàtorként, majd tisztségviselőként, 2020-2023 között alelnöki pozíciót töltött be. 2023 második félétől ismételten koordinátorként segíti a Szakkoli munkáját.

Menkó Gábor Koordinátor - ÁOK általános orvos
menkó Menkó Gábor negyedéves orvostanhallgató, 2020-ban kezdte tanulmányait a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán. 2022-ben csatlakozott tagként a Sántha Kalmán Szakkollégiumhoz, majd 2023-tól koordinátori pozícióban segíti a szakkolégium munkáját. Saját tudományos munkáját a Sebészeti Műtéttani Tanszéken, valamint a Sejtbiológia és Biofizika Intézeten belül az Elektrofiziológiai kutatócsoportnál végzi. Továbbá Demonstrátori munkával, a Műtéttani alapismeretek c. kurzus oktatásában vesz rész, segítve az egyetem oktatómunkáját
Boros Emese Koordinátor - GYTK gyógyszerész
boros Boros Emese ötödéves gyógyszerészhallgató vagyok. A Sántha Kálmán Szakkollégiumról még középiskolában hallottam, részt vettem az általuk szervezett nyári kutatótáborban. A sikeres felvételt követően csatlakoztam a szakkollégiumhoz, ahol koordinátorként segítek a programok megszervezésében és lebonyolításában 2020, szeptemberétől.
Kisgyörgy Kriszta Koordinátor - GYTK gyógyszerész
Kisgyörgy Kriszta, ötödéves gyógyszerészhallgató, 2019-ben kezdte tanulmányait az egyetemen, és még ebben az évben csatlakozott a Sántha Kálmán Szakkollégiumhoz. 2023/24-es tanévtől koordinátorként segíti a szakkollégium munkáját.
Kuki Csaba Sándor Koordinátor - ÁOK általános orvos
kuki Kuki Csaba Sándor negyedéves általános orvos szakos hallgató a Debreceni Egyetemen. Tanulmányait 2019-ben kezdte. 2022 óta szakkollégium tagja. 2023 január óta koordinátorként segíti a vezetősét munkáját. Tevékenysége a programok megszervezése mellett a szakkollégium vizuális tartalmainak megvalósítására is kitér.
Pál Brigitta Koordinátor - ÁOK általános orvos
pál Pál Brigitta, ötödéves általános orvostanhallgató. A Sántha Kálmán Szakkollégiummal Gimnáziumban találkozott először, 2018-ban vett részt a Szakkollégium Nyári Tudományos Táborában. Tanulmányait 2019 szeptemberében kezdte a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán és már ettől az évtől kezdve a Szakkollégium állandó és aktív tagja. 2023-tól koordinátorként erősíti a szakkollégiumi vezetőség csapatát és segíti a munkájukat.
Barta Zalán Koordinátor - ÁOK általános orvos
barta Barta Zalán ötödéves orvostanhallgató. 2019-ben kezdte meg tanulmányait a Debreceni Egyetemen, még ebben az évben jelentkezett a szakkollégiumhoz. 2023-ban csatlakozott a vezetőséghez, koordinátorként segíti a szakkoli munkáját.
Dominyák Fanni Borbála Koordinátor - GYTK gyógyszerész
Dominyák Fanni Borbála ötödéves gyógyszerészhallgató, a 2022/23-as tanév első félévétől tisztségviselői, 2023 szeptembere óta koordinátorifeladatokat lát el.
Tomori Lilla Boglárka Koordinátor - ÁOK általános orvos

Tomori Lilla Boglárka, másodéves orvostanhallgató. Tanulmányait 2021. szeptemberében kezdte meg a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karán, és ettől az évtől kezdve szakkollégiumi tag. 2023-ban segített a Nyári Tudományos Tábor szervezésében; és szeptembertől koordinátori pozíciót tölt be.