Kerek Csombor - Gulyás György Szakkollégium

Zenei tanulmányaimat általános iskola másodikosként kezdtem a kazincbarcikai Kodály Zoltán Alapfokú Művészetoktatási Intézményben Kálmánczi Zoltán irányítása alatt. Majd egy év eltelte után Valádi Zsolt tanított és az ő segítségével felvételt nyertem 2013-ban a Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskolába, Debrecenben.

Szakközépiskolás éveim alatt Sós Tibor és Szalai Tamás keze alatt tanulhattam. 2017 májusában itt érettségiztem le. Majd ebben az évben felvételt nyertem a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karára, jelenleg is ebben az intézményben tanulok Dr. Szabó István és Szalai Tamás irányításai alatt. Hazai és nemzetközi versenyek állandó részt vevője vagyok, ezekről a versenyekről több győzelmem és eredményem van.