Kozelka Noémi - Gulyás György Szakkollégium

Kozelka Noémi vagyok és jelenleg a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának Osztatlan Fuvolatanári harmadéves hallgatója vagyok. A zene egészen pici korom óta jelen van az
életemben. Anyukám is és apukám is zenész.

Zeneiskolai tanulmányaimat a Pesterzsébeti Lajtha László Zeneiskolában kezdtem, több hangszert is kipróbáltam, de végül a fuvolánál döntöttem. Tanáraim: Sáfár Andrea és Kiss Ágota. Konzis éveimet a Weiner Leó Zeneművészeti Szakközépiskolában töltöttem, tanárom Vámosi-Nagy Zsuzsa volt. Jelenleg Matuz István és Romos Zsolt tanítványa vagyok.

A jövőmet szimfonikus zenekarban tudom elképzelni. A fuvola mellett nagyon szeretek piccolozni is. Mindenképpen szeretnék tanítani is. Fontosnak tartom a jövő nemzedékének zenei nevelését, megszerettetni a gyerekekkel a zenét.