Radócz József Miklós - Gulyás György Szakkollégium

Trombitás tanulmányaimat Balmazújvárosban kezdtem. Habár nem zenész családba születtem a zene szeretete már egészen kicsi koromban belém ivódott, rendszeresen látogattuk a Bekton Ifjúsági Fúvószenekar koncertjeit. Később ezek a pozitív élmények fordították figyelmem a zenei pálya felé is. Számomra a következő állomás a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium volt, ahol Györgyfi Zsoltnál és Madarassy Balázsnál tanulhattam.

A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karára 2014-ben nyertem felvételt, ahol jelenleg Dr. Horváth Bencénél gyarapíthatom szakmai ismereteimet.  Hangszeres tanulmányaim mellett 2015 óta fúvószenekari vezénylést és hangszerelést is tanulok. 2018 eleje óta fúvóskarnagyi szakismeretemet már élesben is kamatoztathatom, mivel örömmel vállaltam el a Balmazújvárosi Veterán Úttörő Zenekar szakmai vezetését, melyből úgy érzem pályakezdőként rengeteg tanulhatok. Egyetemi tanulmányaim után megpróbálkoznék a Phd fokozat megszerzésével is, zenepedagógiával szeretnék foglalkozni. Mindezek mellett természetesen aktív karnagyként, zenetanárként, illetve zenekari trombitaművészként is el tudnám képzelni a jövőmet.